Józefosław

Ogłoszenia, 12 października

12 października 2014
  1. Kancelaria w tym tygodniu czynna we wtorek i czwartek. Wtorek od 16.30 do 17.30 i od 19 do 20.
  2. Nabożeństwa Różańcowe w dni powszednie o 18.30, w niedziele o 17.30
  3. Na wypominki przyjmujemy po każdej mszy świętej w zakrystii. Druki, na których można wypisać imiona zmarłych w kruchcie kościoła.
  4. W najbliższą sobotę turniej piłki nożnej ministrantów w trzech kategoriach wiekowych – szkoła podstawowa, gimnazjum i ponadgimnazjalna.
  5. Do 24 października można składać prace w konkursie na Różaniec
  6. I Komunia święta w tym roku szkolnym odbędzie się 9, 16 i 23 maja.
  7. Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku szkolnym na pierwsze spotkanie Wspólnoty Dzieci Bożych. Odbędzie się ono w sobotę o 10 w salce pod kancelarią.
  8. W przyszłą niedzielę w naszym kościele odbędzie się koncert w ramach festiwalu Musica classica. Zapraszamy na godzinę 19. Wystąpią  Nadine Nassar z Libanu (sopran), Grażyna Zbijowska (flet) i Anna Sikorzak-Olek (harfa)
  9. UWAGA! KONKURS PAPIESKI DLA DZIECI!
  10. Zobacz regulamin: PAN – regulamin

Już od dziś w naszej parafii rozpoczynamy konkurs papieski pod nazwą „Papieska Akademia Najmłodszych” przeznaczony dla dzieci ze szkół podstawowych. Konkurs potrwa cały rok (jak na akademię przystało ) od dzisiejszego Dnia Papieskiego aż do I rocznicy kanonizacji Jana Pawła II. Celem Konkursu jest przybliżenie postaci Papieża Polaka oraz zapoznanie dzieci z papieskim nauczaniem skierowanym specjalnie do nich.
Konkurs przygotowany na zasadach zeszłorocznej Biblijnej Akademii Najmłodszych. Szczegóły w załączonym Regulaminie.
ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU!
Zgłoszenie uczestnictwa w Konkursie dokonujemy na kartkach, które są do zdobycie w kościele, przy bocznym ołtarzu, tuż pod obrazem św. Jana Pawła II. Kartki dostarczamy do najbliższej niedzieli. Wtedy też pojawi się pierwsza tura pytań konkursowych.
W razie pytań/wątpliwości możliwy kontakt:
pan.jozefoslaw@gmail.com