Józefosław

Ogłoszenia 12.01.20 r.

15 stycznia 2020

ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO
(12 stycznia 2020 r.)

  1. Dzisiejsza niedziela kończy czas Bożego Narodzenia. W rozpoczętym tygodniu w  sposób szczególny, będziemy modlić się o jedność chrześcijan.
  2. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 8.00 w sali pod kościołem spotkanie opłatkowe Koła Żywego Różańca.
  3. Dzisiaj, o godz. 16.00, Msza Święta dla rodziców i dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii Świętej – dla grupy I i II, natomiast 19 stycznia o godz.16.00 dla grupy III i IV.
  4. W czwartek 16 stycznia o godz. 19.30, odbędzie się wieczór uwielbienia.
  5. W tym tygodniu pragniemy odwiedzić mieszkańców ulic:

Poniedziałek 13 stycznia 2020 r.- ul. Kombatantów, Kopciuszka, Skrzatów, Bajkowa, Elfów, Guliwera, Krasnoludków, Leszczynowy Zaułek

Wtorek 14 stycznia 2020 r.-  ul. Julianowska 63A; Cyraneczki, Radnych, Urocza, Winorośli

Środa 15 stycznia 2020 r.- ul. Julianowska 72A-G

Czwartek 16 stycznia 2020 r.- ul. Julianowska 72 H-N i 72P; ul. Przytulna

Piątek 17 stycznia 2020 r.- ul. Julianowska 88 od A do J; ul. Spacerowa

Sobota 18 stycznia 2020 r.- ul. Julianowska domki-pozostałe numery; ul. Nadziei, Zielone Ogrody.

W przyszłym tygodniu:

Poniedziałek 20 stycznia 2020 r.- ul. Przylaszczki, Grzybowa, Victorii, Barwinka

Wtorek 21 stycznia 2020 r.- ul. Prowansji, Normandii

Środa 22 stycznia 2020 r.- ul. Wakacyjna

Czwartek 23 stycznia 2020 r.- ul. Alzacji, Bretanii

Piątek 24 stycznia 2020 r.- ul. Letniskowa, Żwirowa

Sobota 25 stycznia 2020 r.- ul. Nad Strumykiem, Kameralna, Krokusowa, Miodowa.

6. Za tydzień w niedzielę 20 stycznia, wspólnota Domowego Kościoła działająca przy naszej parafii zaprasza po Mszy Św. o godz. 18.00 małżeństwa, które chciałyby podjąć formację duchową we wspólnocie małżeństw na spotkanie informacyjne do Sali JP II. Chęć wzięcia udziału w tym spotkaniu prosimy zgłaszać w zakrystii.

7. 28 stycznia (wtorek) jako parafia jesteśmy zaproszeni na godz. 19.00 do Katedry Warszawskiej na uroczystości związane z przygotowaniem do beatyfikacji Sługi Bożego ks. Stefana Kardynała Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia. Planowany jest wyjazd z pod kościoła autokarem o godz. 17.00. Zapraszamy dzieci i młodzież, ministrantów, schole, młodzież Ruchu Światło-Życie osoby ze wszystkich grup parafialnych. I wszystkich parafian niezależnie od wieku do uczestniczenia w tych uroczystosciach. Parafia pokrywa koszty autokaru. Chętnych prosimy o zgłoszenie się do zakrystii lub kancelarii parafialnej. Powrót najprawdopodobniej ok. godz. 21.30. Jest możliwość dojazdu własnym środkiem transportu i skorzystania z parkingu przy Teatrze Wielkim lub pod Trasą W-Z. 

8. W zakrystii można zgłosić chęć wzięcia udziału w Beatyfikacji Sł.B. Ks. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w dniu 7 czerwca na placu Piłsudskiego w Warszawie. Informacja ta, jest nam potrzebna do zgłoszenia zapotrzebowania na zaproszenia do sektorów na uroczystości beatyfikacyjne.

9. Można zamawiać intencje mszalne na 2020 rok.

10. Dziękujemy za ofiary złożone na tace na utrzymanie świątyni i na konto parafialne. Niech błogosławieństwo Boże i opieka świętego Józefa towarzyszy w tym tygodniu, wszystkim modlącym się w naszym kościele parafialnym