Józefosław

Ogłoszenia 11.08.2019

10 sierpnia 2019

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XIX NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

(11 SIERPNIA 2019 ROK)

  1. W sierpniu Msze Święte w niedzielę odprawiane będą bez zmian natomiast w dzień powszedni o godz. 8.00 i 18.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek po Mszy Świętej o godz. 18.00 do godz. 21.00 zakończona Apelem Jasnogórskim. Spowiedź w niedzielę podczas każdej Mszy Świętej a w tygodniu pół godziny przed Mszą Świętą.
  2. Kancelaria parafialna w czasie wakacji, jest otwarta we wtorki i czwartki od godz. 19.00 do 20.00. w pilnych sprawach prosimy zwracać się do księży po każdej Mszy Świętej.
  3. W zakrystii przyjmujemy intencje mszalne na sierpień i kolejne miesiące.
  4. Caritas Parafialna przed wejściem kościoła zbiera ofiary do puszek, by mogła kontynuować pomoc parafianom objętym opieką. Zachęcamy
    do przynoszenia nakrętek przeznaczonych na pomoc dla Basi.
  5. 13 sierpnia we wtorek o godz.18.00 Msza Święta a po niej nabożeństwo i Procesja Fatimska wokół kościoła.
  6. W czwartek 15 sierpnia Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny przypominamy, że w tym dniu mamy obowiązek wynikający z wyznawanej wiary uczestniczyć w Eucharystii. Msze święte w tym dniu odprawiane są według porządku niedzielnego. Poświęcenie wianków i bukietów z pierwocin ziemi podczas każdej liturgii. Adoracja Najświętszego Sakramentu w tym dniu będzie po Mszy Świętej o godz.18.00 do Mszy Świętej o godz. 20.00.
  7. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona będzie na pokrycie kosztów związanych z pracami wodno-kanalizacyjnymi, które jako parafia jesteśmy zobowiązani przeprowadzić w związku z pracami prowadzonymi na ul. Ogrodowej.
  8. Wszystkim parafianom i gościom przybyłym do naszej świątyni, dziękujemy za ofiary składane na tacę i na konto parafialne oraz życzymy błogosławieństwa Bożego w nadchodzącym tygodniu.