Ogłoszenia, 1 marca

2 marca 2015
  1. Od 2 marca msze święte wieczorne odprawiane będę o godzinie 18
  2. 5 marca I czwartek miesiąca. Będziemy modlić się o powołania kapłańskie i zakonne oraz o świętość dla osób konsekrowanych.
  3. 6 marca – I piątek miesiąca. Spowiedź od godziny 17. Po mszy świętej (o godzinie 18) adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 20.30.
  4. 6 marca (piątek) o 18 modlitwa w intencji Światowych Dni Młodzieży spotkanie dla osób, które przygotowują się do Światowych Dni Młodzieży. Spotkanie dla wolontariuszy w piątek o 19.
  5. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w każdy piątek o 17.30 i 20.30
  6. Spotkanie scholi w sobotę o 9 w dolnym kościele.
  7. Spotkanie Dzieci Bożych w sobotę o godzinie 10.
  8. W przyszłym tygodniu (w niedzielę i poniedziałek) w ramach Wizytacji Duszpasterskiej naszą parafię odwiedzi ks. kardynał Kazimierz Nycz.
  9. 19 marca rozpoczną się rekolekcje wielkopostne. Trwać będą do niedzieli 22 marca.
  10. Zapraszamy dzieci do udziału w konkursie na stację drogi krzyżowej. Prace wykonujemy na kartce formatu A4. Technika wykonania dowolna. Podpisane prace przynosimy do 20 marca. Rozdanie nagród 22 marca na Mszy św. o godz 11.00.
  11. Zapraszamy na pielgrzymkę do Czerwińska na misterium Męki Pańskiej – 28 marca. Koszt wyjazdu to 50 zł. Zapisy w kancelarii lub w zakrystii po każdej mszy świętej.