Józefosław

Ogłoszenia 09.02.20 r.

10 lutego 2020

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

V NIEDZIELA ZWYKŁA
(2 lutego 2020 r.)

  1. Dzisiaj Caritas parafialna zbiera ofiary do puszek dla Jasia i innych potrzebujących z naszej parafii oraz nakrętki dla Basi. Przy tej okazji można otrzymać kalendarzyki, na których znajduje się numer umożliwiający przekazanie 1% z rozliczeń podatkowych na leczenie Basi.
  2. We wtorek 11 lutego obchodzimy wspomnienie Najświętszej Maryi Panny  z Lourdes w tym dniu obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy osoby starsze, chore, osoby opiekujące się chorymi na Msze Świętą o godz. 10.00, po której będzie możliwość przyjęcia sakramentu namaszczenia chorych.
  3. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską w tym roku. Dziękujemy wszystkim, którzy nas przyjęli i złożyli ofiary na potrzeby wspólnoty parafialnej. Gdyby, ktoś miał życzenie przyjąć wizytę duszpasterską połączoną z błogosławieństwem domu, bo nie mógł być  podczas kolędy lub z różnych przyczyn, ta wizyta nie odbyła się, prosimy zgłosić się do ks. Mateusza.
  4. Domowy Kościół i Oaza Młodzieżowa zapraszają na BEZALKOHOLOWY BAL Karnawałowy 22 lutego 2020 o godz.19.00. Koszt 50 zł. od osoby dorosłej. Imprezę poprowadzą wodzirej i DJ. Bal ma charakter rodzinny. Dzieci w balu uczestniczą bezpłatnie. Każdy uczestnik przynosi ze sobą przekąski i  napoje na wspólny stół. Zapisy przyjmujemy w zakrystii lub pod numerem telefonu wskazanym na plakacie.
  5. W nadchodzącym tygodniu, jak pozwoli na to pogoda, rozpoczniemy prace modernizacyjne mające na celu poprawienie wentylacji grawitacyjnej w kościele, oraz wprowadzenie zaleceń po przeglądzie obiektu budowlanego. Prace te, będą prowadzone na poddaszu i dachu kościoła.   
  6. Dziękujemy za ofiary składane na tacę i konto parafialne. Niech błogosławieństwo Boże towarzyszy wszystkim w nadchodzącym tygodniu a zwłaszcza dzieciom i młodzieży rozpoczynającym ferie szkolne.