Józefosław

Ogłoszenia, 07 sierpnia 2016

7 sierpnia 2016

Ogłoszenia, 07.08.2016

  1. Dziś po Mszy św. o godz. 8.00 spotkanie Kół Żywego Różańca.
  2. W tym tygodniu kancelaria czynna we wtorek i czwartek w godz. 16.30-17.30 i 18.30-19.30.
  3. W sobotę 13 sierpnia o godz. 17.00 zapraszamy na nabożeństwo Fatimskie. Tego dnia o 19.00 odbędzie się konferencja przed chrztem św.
  4. Słowo podziękowania Arcypasterza:

Chciałbym wyrazić swoją wielką wdzięczność parafiom, księżom, siostrom zakonnym, władzom państwowym i samorządowym, zwłaszcza Miasta Stołecznego Warszawy, instytucjom kultury i wszystkim służbom odpowiedzialnym za bezpieczeństwo, a szczególnie młodzieży, która w ramach wolontariatu, przez wiele miesięcy przygotowywała pobyt pielgrzymów w Archidiecezji Warszawskiej.

Gorące podziękowania chciałbym przekazać tym, którzy nie wahali się otworzyć drzwi swoich domów, by gościć pielgrzymów w swoich rodzinach.

Wszyscy jesteśmy przekonani, że każdy z nas choćby w niewielkiej formie przyczynił się do wielkiego dzieła jakim były Światowe Dni Młodzieży w Warszawie i Krakowie.

Na szczegółowe podziękowanie przyjdzie czas po zakończeniu okresu wakacji i zasłużonego odpoczynku.

Pozdrawiam Was serdecznie i wspieram modlitwą oraz z serca błogosławię, aby nauka Ojca Świętego i niezapomniane spotkanie  z młodymi całego świata przyniosło błogosławione owoce odnowy życia duchowego każdego z Was i całej Archidiecezji.

† Kazimierz Kardynał Nycz
Arcybiskup Metropolita Warszawski

  1. Od kilku dni goszczą w naszej parafii zapowiadani pielgrzymi z Brazylii. Jutro (w poniedziałek) po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy do sali za kościołem na wieczór świadectw o Światowych Dniach Młodzieży wraz ze wspólnotą Shalom.
  2. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.