Ogłoszenia 07.07.2019

8 lipca 2019

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XIV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

(7 LIPCA 2019 ROK)

1. W lipcu i sierpniu Msze Święte w niedzielę odprawiane będą bez zmian natomiast w dzień powszedni o godz. 8.00 i 18.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu będzie w każdy czwartek po Mszy Świętej o godz. 18.00
    do godz. 21.00 zakończona Apelem Jasnogórskim. Spowiedź w niedzielę podczas każdej Mszy Świętej a w tygodniu pół godziny przed Mszą Świętą.

1. Kancelaria parafialna w czasie wakacji, będzie otwarta we wtorki i czwartki od godz. 19.00 do 20.00. w pilnych sprawach prosimy zwracać się do księży po każdej Mszy Świętej.

1. W sobotę, 13 lipca, Nabożeństwo Fatimskie po Mszy św. o godz. 18:00. Po nabożeństwie procesja dookoła kościoła.

1. W zakrystii przyjmujemy intencje mszalne na lipiec, sierpień i kolejne miesiące.

1. Na plebanii trwają remonty mieszkań dla nowych księży wikariuszy,
    którzy rozpoczną posługę w parafii w drugiej połowie sierpnia.

1. W przyszłą niedzielę Caritas parafialna będzie zbierać ofiary do puszek
    dla swoich podopiecznych; Filipa, Jasia i wszystkie osoby objęte pomocą
    i wsparciem zespołu Caritas oraz dla Basi plastikowe nakrętki.

1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabyć w kwiaciarni przed kościołem.

1. Wszystkim parafianom i gościom przybyłym do naszej świątyni, życzymy udanego tygodnia. Wypoczywającym na urlopie, by nabrali sił zarówno fizycznych jak i duchowych a tym, którzy są jeszcze przed urlopem, życzymy cierpliwości i pogody ducha.