Ogłoszenia, 06 stycznia 2017

6 stycznia 2017

2017 01 06 – Objawienie Pańskie

1. Bóg zapłać za ofiary złożone na misje.
  2. W Piasecznie organizowany jest Orszak Trzech Króli. Rozpocznie się on o godzinie 13.30 przy budynku Domu Kultury w Piasecznie ul. Kościuszki 49. Finał Orszaku na Rynku w Piasecznie. Zachęcamy do przybycia w strojach pastuszków, aniołków, zwierząt i innych postaci, które witają narodzonego Jezusa. Szczegóły na stronie: naswoimmiejscu.pl
  3. W najbliższą niedzielę będziemy gościć w naszej parafii Siostry Pasterzanki, które opowiedzą o swojej posłudze misyjnej w Afryce. Będzie możliwość nabycia pamiątek przywiezionych z tego ciekawego kontynentu i wsparcia finansowego misjonarzy.
  4. Spotkanie obowiązkowe dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej
    8 stycznia w niedzielę o godzinie 19. Temat: Systemy rodzinne. Spotkanie poprowadzi pani Magdalena Leczkowska – pedagog, terapeuta. Zapraszamy również innych rodziców. Temat jest bardzo aktualny.
  5. Spotkanie całej Rady Parafialnej 16 stycznia poniedziałek godzina 20.
  6. Plan kolędy na njbliższe dni:
    Jutro – ul. Działkowa
    W przyszłym tygodniu:
    Poniedziałek 9 stycznia – ul. Magnolii numery od 6 do 23
    Wtorek 10 stycznia – ul. Manolii numery od 25 do 47
    Dlaszy plan kolędy podamy w niedzielę.
    Od poniedziałku do piątku kolędujemy od godziny 18 do około 21.30 a w sobotę od godziny 10.00 do ok. 15.00
  7. Za chwilę nastąpi błogosławieństwo kadzidła i kredy, którą oznaczymy drzwi naszych mieszkań.