Józefosław

Ogłoszenia 06.10.19r.

8 października 2019

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXVII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

(6 PAŹDZIERNIKA 2019 ROK)

 1. Nabożeństwo różańcowe w październiku. Wszystkie dzieci zapraszamy od poniedziałku do piątku na godz. 17.15. Wszystkich parafian zapraszamy na nabożeństwo różańcowe, które jest w dni powszednie po Mszy Świętej wieczornej ok. godz.18.40 a w niedzielę o godz. 17.30. Wyjątkowo w przyszłą niedzielę ze względu na Nabożeństwo Fatimskie zapraszamy
  na różaniec o godz. 17.00
 2. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca po Mszy Świętej o godz. 18.00, zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu, która będzie do Mszy św. o godz. 20.00.
 3. Przygotowanie rodziców i dzieci do Pierwszej Komunii Świętej odbędzie się dzisiaj
  na Mszy Świętej  o godz. 16.00 jest to drugie spotkanie dla grupy I i II.
 4. Informujemy, że jutro 7 października w naszej parafii rozpoczniemy przygotowanie osób dorosłych do sakramentu bierzmowania. Spotkania odbywają się w każdy poniedziałek
  o godz. 19.00 w kościele.
 5. Kolejne spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania odbędzie się w sobotę 19 października br. o godz. 14.00.
 6. 7 listopada b.r. rozpoczynamy nowy kurs przygotowujący do sakramentu bierzmowania. Zapraszamy młodzież klas 8 i I klas szkoły średniej. Zapisy przyjmujemy w zakrystii
  i kancelarii parafialnej. Więcej informacji u ks. Kamila.
 7. Zapraszamy na kurs dla narzeczonych, przygotowujących się do sakramentu małżeństwa, Kurs rozpocznie się 16 października, a zakończy 18 grudnia tego roku. Spotkania będą odbywać się w środy, w godzinach 19.30-21.00. zapisy przyjmuje ks. Mateusz
 8. Rozpoczęły się spotkania Kręgu Biblijnego. Grupa spotyka się w każdą niedzielę w sali pod plebanią o godz. 19. 00.
 9. Kino Mundek, to projekt realizowany przez Rycerzy Kolumba promujący chrześcijańskie wartości, zaprasza na pokaz filmu Legiony.  Projekcja odbędzie się we wtorek 15 października o godz. 19.30 w Multikinie Ursynów przy Alei KEN 60 – stacja metra Imielin. Informacja
  o biletach i rezerwacji na plakatach wywieszonych w kruchcie kościoła i w gablocie.
  Można też w dniu dzisiejszym zakupić bilety w cenie 15 zł. w kruchcie kościoła.
 10. W dniu 19 października br. w Świątyni Opatrzności Bożej przeżywać będziemy Jubileusz
  50-lecia Kursu Lektorskiego w Archidiecezji Warszawskiej zapraszamy wszystkich promowanych przez te lata lektorów Słowa Bożego do wzięcia udziału w uroczystości, którą rozpocznie o godz. 10.00 konferencja ks. prałata Walentego Królaka natomiast o godz. 11.00 Msza Święta pod przewodnictwem Jego Eminencji Kazimierza Kardynała Nycza Arcybiskupa Metropolity Warszawskiego
 11. W zakrystii przyjmujemy na wypominki jednorazowe, które będą czytane podczas procesji żałobnej w dniu 1 i 2 listopada, zbiorową Msze Świętą gregoriańską, która będzie odprawiona w listopadzie w dni powszednie o godz. 17.00 a w niedziele o 8.00. oraz wypominki roczne, które czytamy w drugą niedziele miesiąca o godz. 7.30.
 12. Jak co miesiąc, w przyszłą niedzielę Caritas parafialna będzie zbierać ofiary do puszek
  dla swoich podopiecznych i nakrętki dla Basi.  
 13. Dziękujemy za ofiary złożone na tace na utrzymanie świątyni i na konto parafialne.
  Niech Bóg błogosławi wszystkim parafianom i przybyłym gościom w rozpoczętym tygodniu.