Ogłoszenia, 05 luty 2017

5 lutego 2017
  1. Dziś Piąta Niedziela Okresu Zwykłego. O godzinie 12.30 Ksiądz Kardynał Kazimierz Nycz będzie przewodniczył Mszy Świętej, po której pobłogosławi tablicę poświęconą Księdzu Proboszczowi Stanisławowi Śmigasiewiczowi.
  2. Jutro pierwsza rocznica śmierci śp. Ks. Stanisława Śmigasiewicza. Msza św. w jego intencji o godz. 18.00.
  3. Plan wizyty duszpasterskiej tzw. Kolędy, na najbliższe dni:
    Poniedziałek – ul. Ogrodowa od numeru 10 do końca
    Wtorek – ul. Dzikiego Wina i ul. Narcyzów od nr.3 do 17
    Środa – ul. Narcyzów od nr. 18 do 47, ul. Krótka, ul. Świetlista
    Czwartek – ul. Osiedlowa od nr. 1 do 40
    Piątek – ul. Osiedlowa od nr. 41 do 54
    Sobota – ul. Osiedlowa od nr. 55 do końca, ul. Mirabelki, ul. Pachnącego Groszku, ul. Migdałowa, ul. Kwitnącej Jesieni, ul. Oliwkowa
    W przyszłym tygodniu:
    Poniedziałek 13 lutego – ul. Impresji, ul. Londyńska
    Wtorek 14 lutego – ul. Niagary, ul. Montrealska od nr. 1 do 10.
  4. W dni powszednie zaczynamy wizytę od godziny 17, a kończymy do godziny 21.30. W sobotę kolęda od godziny 10.00 do ok. 15.00. W piątek z racji pierwszego piątku kolęda od godziny 18.30. Prosimy o zabranie z zakrystii plakatów kolędowych i powieszenie ich przy wjeździe na osiedle bądź na klatkach bloków.
  5. W czasie kolędy kancelaria parafialna czynna jest we wtorki i czwartki tylko od 16.30 do 17.30.
  6. Pielgrzymka dzieci uczestniczących w roratach do Częstochowy odbędzie się 4 marca. Wyjazd o godzinie 6.30 – godzina rorat. Zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii. Koszt 40 zł. Dzieci, które otrzymały bilety jako nagrodę płacą 10 zł. Liczba miejsc ograniczona.
  7. W sobotę 11 lutego będziemy organizować Dzień Chorego na Mszy Świętej o godzinie 8. Po Mszy Świętej będzie spotkanie w Sali Jana Pawła II. Prosimy o zorientowanie się czy w pobliżu nie mieszka ktoś chory czy starszy, którego można by przywieźć na to spotkanie. Jest to dla nas możliwość świadczenia miłosierdzia.
  8. W tym tygodniu spotkania w grupach dla kandydatów do bierzmowania.
  9. W następną niedzielę będziemy gościć ks. Mieczysława Nowaka, który będzie głosił homilie i rozprowadzał książki.
  10. Życzymy wszystkim dobrej niedzieli.