Ogłoszenia 04.08.2019

3 sierpnia 2019

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XVIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

(4 SIERPNIA 2019 ROK)

1. W sierpniu Msze Święte w niedzielę odprawiane będą bez zmian natomiast w dzień powszedni o godz. 8.00 i 18.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu będzie w czwartek po Mszy Świętej o godz. 18.00
    do godz. 21.00 zakończona Apelem Jasnogórskim. Spowiedź w niedzielę podczas każdej Mszy Świętej a w tygodniu pół godziny przed Mszą Świętą.
  2. Kancelaria parafialna w czasie wakacji, jest otwarta we wtorki i czwartki od godz. 19.00 do 20.00. w pilnych sprawach prosimy zwracać się do księży po każdej Mszy Świętej.
  3. W zakrystii przyjmujemy intencje mszalne na kolejne miesiące.
  4. Dziś po Mszy Świętej o godz. 8.00 spotkanie Koła Żywego Różańca w salce pod kościołem.
  5. 5-tego i 6-tego sierpnia wyruszają pielgrzymki piesze na Jasną Gorę zachęcamy do tej formy odbycia rekolekcji w drodze zwłaszcza młodzież i osoby w sile wieku. Informacja o pielgrzymkach wychodzących z Warszawy – akademickiej, paulińskiej i osób niepełnosprawnych znajduje się w kruchcie kościoła i na stronie Archidiecezji Warszawskiej. Również grupa pielgrzymkowa wychodzi z Piaseczna i dołącza się do pielgrzymki paulińskiej więcej informacji w par. św. Anny w Piasecznie.
  6. We wtorek 6 sierpnia obchodzimy Święto Przemienienia Pańskiego – Msze Święte w tym dniu jak w dzień powszedni.
  7. Caritas Parafialna składa serdeczne „Bóg zapłać” za wsparcie jakiego dzięki Państwa ofiarności udzieliła śp. Filipowi i innym potrzebującym.
    W przyszła niedzielę odbędzie się zbiorka ofiar do puszek, by Caritas mogła kontynuować pomoc parafianom objętym opieką. Zachęcamy
    do przynoszenia nakrętek przeznaczonych na pomoc dla Basi.
  8. Wszystkim parafianom i gościom przybyłym do naszej świątyni, dziękujemy za ofiary składane na tacę i na konto parafialne oraz życzymy błogosławieństwa Bożego w nadchodzącym tygodniu. Tym, którzy są po urlopach życzymy owocnej pracy a tym, którzy rozpoczynają urlop udanego wypoczynku.