Józefosław

Ogłoszenia 02.02.20 r.

2 lutego 2020

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

IV NIEDZIELA ZWYKŁA

ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO
(2 lutego 2020 r.)

  1. Dzisiaj w pierwszą niedzielę miesiąca obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego w tradycji ludowej zwane Świętem Matki Bożej Gromnicznej. W czasie liturii błogosławimy świece zwane gromnicami. W tym dniu w sposób szczególny modlimy się za osoby życia konsekrowanego. Adoracja Najświętszego sakramentu po Mszy świętej o godz. 18.00 do godz. 20.00.
  2. Wizytę duszpasterską rozpoczynamy w tygodniu od poniedziałku do piątku od godz. 17.00 (do ok. godz. 21.00), a w sobotę o godz. 10.00 (do ok. godz. 14.00).W tym tygodniu pragniemy odwiedzić mieszkańców ulic:

Poniedziałek 3 lutego 2020 r.- ul. Działkowa, Prawdziwka, Olechowska, Kameliowa, Enigmy

Wtorek 4 lutego 2020 r.- ul. XXI wieku od 1 do 17; ul. Marsa

Środa 5 lutego 2020 r.- ul. XXI wieku od 18 do końca

Czwartek 6 lutego 2020 r.- ul. Kwadratowa 2 i 3

Piątek 7 lutego 2020 r.- ul. Kwadratowa od 4 do końca

Sobota 8 lutego 2020 r.- ul. Saturna, ul. Korzystna, ul. Przepiórki i Zielone Osiedle.

I na tym kończymy wizytę duszpasterską w tym roku. Dziękujemy wszystkim, którzy nas przyjęli i złożyli ofiary na potrzeby wspólnoty parafialnej. Gdyby, ktoś chciał przyjąć wizytę duszpasterską połączoną z błogosławieństwem domu, bo nie mógł być  podczas kolędy lub z różnych przyczyn, ta wizyta nie odbyła się, prosimy zgłosić się do ks. Mateusza.

3. W tym tygodniu w czwartek 6 lutego, przypada czwarta rocznica śmierci pierwszego proboszcza i budowniczego kościoła parafialnego ks. kanonika Stanisława Śmigasiewicza. Msza Święta w jego intencji zostanie odprawiona w tym dniu o godz. 18.00.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek i w piątek po Mszy Świętej o godz. 18.00 do godz. 21.00. Spowiedź w pierwszy piątek od godz. 17.00.

5. Domowy Kościół i Oaza Młodzieżowa zapraszają na 2 BEZALKOHOLOWY BAL Karnawałowy 22 lutego 2020 o godz.19.00. Koszt 50zł od osoby dorosłej. Imprezę poprowadzą wodzirej i DJ. Bal ma charakter rodzinny. Dzieci nie ponoszą opłaty . Każdy uczestnik przynosi ze sobą przekąski i  napoje na wspólny stół. Zapisy przyjmujemy w zakrystii lub pod numerem telefonu wskazanym na plakacie.”

6. Za tydzień Caritas parafialna będzie zbierać ofiary do puszek dla Jasia i innych potrzebujących z naszej parafii oraz nakrętki dla Basi.

7. Dziękujemy za ofiary składane na tacę i konto parafialne. Niech błogosławieństwo Boże towarzyszy wszystkim w nadchodzącym tygodniu.