Ogłoszenia, 01 stycznia 2017

1 stycznia 2017
  1. Dziś pierwszy dzień Nowego Roku oraz Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. .
  2. Plan wizyty duszpasterskiej tzw. Kolędy, na najbliższe dni:
    Poniedziałek 2 stycznia – ul. Letniskowa, Wakacyjna i Żwirowa
    Wtorek 3 stycznia – ul. Nad Strumykiem
    Środa 4 stycznia – ul. Cytrusowa, Miodowa, Sekwojowa i Limby
    Czwartek 5 stycznia – ul. Śnieguliczki cała i Magnolii numery od 1 do 5
    Sobota 7 stycznia – ul. Działkowa
    W przyszłym tygodniu:
    Poniedziałek 9 stycznia – ul. Magnolii numery od 6 do 23
    Wtorek 10 stycznia – ul. Magnolii numery od 25 do 47
    Od poniedziałku do piątku kolędujemy od godziny 18 do około 22.00 a w sobotę od godziny 10.00 do ok. 15.00
  3. W czasie kolędy kancelaria parafialna czynna będzie we wtorki i czwartki tylko od 16.30 do 17.30.
  4. Msza Święta wieczorna w dni powszednie o godzinie 18.00 jak przez cały rok.
  5. W piątek Uroczystość Objawienia Pańskiego zwane Trzech Króli. Godziny Mszy jak w niedzielę. Na każdej Mszy świętej błogosławieństwo kadzidła i kredy do oznaczenia naszych domów. Taca przeznaczona będzie na misje. W Piasecznie organizowany jest Orszak Trzech Króli. Rozpocznie się on o godzinie 13.30 przy budynku Domu Kultury w Piasecznie ul. Kościuszki 49. Finał Orszaku na Rynku w Piasecznie. Zachęcamy do przybycia w strojach pastuszków, aniołków, zwierząt i innych postaci, które witają narodzonego Jezusa. Szczegóły na stronie: naswoimmiejscu.pl
  6. Spotkanie opłatkowe katechetów w poniedziałek o godzinie 16.00 na plebanii.
  7. Zmarł ks. Kanonik Ireneusz Jędryszek wieloletni proboszcz parafii w Zalesiu Dolnym. Pogrzeb w środę o godzinie 11 w kościele w Zalesiu Dolnym.
  8. Spotkanie obowiązkowe dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej za tydzień 8 stycznia w niedzielę o godzinie 19. Temat: Systemy rodzinne. Spotkanie poprowadzi pani Magdalena Leczkowska – pedagog, terapeuta. Zapraszamy również innych rodziców. Temat jest bardzo aktualny.
  9. Przypominamy o wpłatach na pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Można się jeszcze dołączyć.
  10. Zbiórka ministrantów we wtorek o 16.00.
  11. Wszystkim parafianom i gościom życzymy Szczęśliwego Nowego Roku. Niech on przyniesie dobro a nas uczyni nowymi, dobrymi ludźmi.

orszak2017