Małżeństwa małżeństwom

11 lutego 2017

Małżeństwa małżeństwom

Zapraszamy na kolejną edycję kursu małżeńskiego – dla małżonków, którzy chcą odkryć na nowo piękno miłości małżeńskiej. Jest to siedem dwugodzinnych spotkań we dwoje, począwszy od 01 X. Spotkania odbywają się w poniedziałki w godzinach 19.00 – 21.00 w sali pod zakrystią.

Kurs ma na celu rozpoznać wzajemne potrzeby, poprawić komunikację, nauczyć metod rozwiązywania konfliktów, odkryć, jak wychowanie wpływa na relację małżeńską. Kurs małżeński skierowany jest do wszystkich małżeństw, niezależnie od stażu, nie ma charakteru pracy w grupach, a odbywa się wyłączenie w parach i jest bezpłatny.

Zapisy:

•  w zakrystii po każdej Mszy świętej
  • telefonicznie: 605-660-636

* * *

Ojciec Święty Franciszek w swoim nauczaniu podkreśla potrzebę wspierania młodych małżeństw w parafiach. Powtórzył to także w trakcie swojej ostatniej wizyty w Krakowie. Nasza parafia postanowiła odpowiedzieć na to wezwanie. Jeśli są w naszej parafii małżeństwa, które uważają, że stać je na więcej i szukają inspiracji do pogłębienia więzi małżeńskiej czy sposobu na ożywienie relacji, lub borykają się z problemami małżeńskimi i nie wiedzą jak je rozwiązać – zapraszamy do kontaktu z małżeństwem odpowiedzialnym w naszej parafii za posługę Małżeństwa Małżeństwom. Szczegóły można znaleźć na ulotkach i plakatach dostępnych przy wyjściu z kościoła.

Kontakt:

• telefonicznie: 605-660-636