Józefosław

OGŁOSZENIA 2018 12 30 – Święto Świętej Rodziny

3 stycznia 2019

OGŁOSZENIA

2018 12 30 – Święto Świętej Rodziny

 1. Dziś Święto Świętej Rodziny: Jezusa Maryi i Józefa.

 2. W poniedziałek 31 grudnia i we wtorek 1 stycznia kancelaria parafialna będzie nieczynna.
 3. W poniedziałek na Eucharystii o godzinie 18 będziemy dziękować za mijający rok.
 4. We wtorek Nowy Rok – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Godziny Mszy Świętej jak w niedzielę. Będzie Msza Święta o godzinie 20.
 5. Od stycznia wznawiamy wizytę duszpasterską:
  czwartek 3 stycznia- ul. Feniksa 1 BCD i 3 BCD
  piątek 4 stycznia – ul. Narcyzów i ul. Dzikiego Wina
  sobota 5 stycznia – ul. Ogrodowa od nr 5 do końca – numery parzyste i nieparzyste; ul. Rosiczki, ul.Prymulki, ul.Pachnącego Groszku, ul.Mirabelki, ul.Migdałowa, ul.Kwitnącej Czereśni, ul.Boni
  wtorek 8 stycznia – ul. Feniksa 5, 7, 9, 11
  Od poniedziałku do piątku wizyta od godz. 17 do 21, w soboty od 10 do 14. Bardzo prosimy o powiadomienie sąsiadów a także o odebranie z zakrystii plakatów do powieszenia na klatkach lub przy wjeździe na osiedle. Dziękujemy.
 6. Pary małżeńskie, które w roku w roku 2019 będą obchodzić 50-tą rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa a także wszystkie z większym stażem małżeńskim zapraszamy na uroczystą Mszę Świętą, która odbędzie się 20 stycznia o godzinie 12.30. Po niej będzie krótkie świętowanie w sali pod zakrystią. Ze względów logistycznych małżeństwa, które chcą wziąć udział w tej uroczystości prosimy o zgłoszenie się w zakrystii.

 7. W środę wystawienie NS po Mszy Świętej Wieczornej do godziny 20.

 8. W tym tygodniu: w pierwszy czwartek miesiąca Msza Święta o świętość kapłanów o godzinie 18 apotem różaniec w intencji kapłanów i o powołania kapłańskie. Wystawienie NS do godziny 22.

 9. W pierwszy piątek miesiąca wystawienie NS po Mszy Świętej wieczornej do godziny 21.

 10. W pierwszą sobotę miesiąca po Eucharystii o godzinie 8 nabożeństwo pierwszosobotnie.

 11. Za tydzień w niedzielę Uroczystość Objawienia Pańskiego – tradycyjnie Trzech Króli. Na każdej Mszy Świętej błogosławieństwo kadzidła i kredy do oznaczenia naszych domów. Po Mszy Świętej o godzinie 8.00 spotkanie członków Żywego Różańca. Na Mszy Świętej o godzinie 9.30 śpiewać będzie Chór Lira. W Piasecznie Orszak Trzech Króli wyruszy o godzinie 12.30 z rynku. Organizatorzy proszą o przybycie w przebraniu.

 12. 12 stycznia o godzinie 19 parafialne kolędowanie w Sali Jana Pawła II. Będziemy śpiewać kolędy i chwalić Naszego Pana narodzonego w Betlejem. Zapraszamy wszystkich parafian.

 13. Wszystkim życzymy radosnego i dobrego zakończenia starego roku i powitania nowego.