Ogłoszenia 4 maja (III Niedziela Wielkanocna)

4 maja 2014
  1. W czwartek 8 maja uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika. Msze święte o godzinie 8 i 18.
  2. 9 maja, w piątek 27 rocznica katastrofy lotniczej. O godzinie 11 w miejscu katastrofy, e lesie Kabackim zostanie odprawiona msza święta w intencji poległych.
  3. W sobotę o godzinie 11 uroczystość I Komunii Świętej I grupy. Prosimy o modlitwę w intencji dzieci i rodziców.
  4. Nabożeństwo majowe w tygodniu po mszy świętej o godzinie 18. W niedziele i święta o godzinie 17.30.
  5. Finał Biblijnej Akademii Najmłodszych 2014 odbędzie się w niedzielę 11 maja, po mszy świętej o godzinie 11.
  6. Pieniądze zebrane na tacę w przyszłym tygodniu przeznaczone zostaną na Wyższe Seminarium Duchowne w Warszawie.
  7. Rocznica I Komunii Świętej 1 czerwca o 12.30
  8. W środę podczas mszy świętej o godzinie 18 ks. bp Rafał Markowski udzieli młodzieży z naszej parafii sakramentu Bierzmowania. Zapraszamy.